ورود
ثبت


  • 09036979148
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پودر شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی اصلاح مزاج

ماءالجبن یا آب پنیر افتیمونی یکی از داروهایی است که توسط حکیم ابوعلی سینا همیشه توصیه شده است، همانطور که میدانید در طب سنتی اسلامی مبحث مزاج شناسی از اهمیت بالای برخوردار است، و در واقع این مزاج است که تعیین کننده سلامت بدن شماست. 

مزاج ها به 4 دسته تقسیم میشوند: 
1- مزاج گرم و تر (دَم)
2- مزاج گرم و خشک (صفرا)
3- مزاج سرد و تر (بلغم)
4- مزاج سرد و خشک (سودا)

به ترتیب از بالا به پایین سلامت فرد هم طبقه بندی میشود، بدین صورت که مزاج گرم و تر یعنی شماره یک بهترین مزاج است و سلامت شما در این مزاج نهفته است. به ترتیبی که به مزاج شما به پایین غلبه داشته باشد ناسالمی و امراض مختلف سراغ شما می آیند. 

پودر شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی اصلاح مزاج
پودر شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی اصلاح مزاج

مزاج من چیست؟ چطور میتوانم مزاج خودم را تشخصی بدهم؟

درمرحله اول مزاج شما توسط پدر و مادر شما و سپس محل زندگی شما به تعیین میشود، برای مثال افرادی که در مکان های گرم و خشک زندگی میکنند مزاج گرم و خشک دارند.این مزاج یعنی مزاجی که با آن به دنیا آمده اید مزاج پایه نام دارد، اما این بدین معنی نیست که مثلا کسی که مزاج پایه سرد و خشک دارد محکوم به مریضی است. هرچند تا حدودی اینطور است اما از بدو تولد خود فرد و سبک زندگی فردی ایشان تعیین کننده سلامت وی است. رژیم غذایی و سبک زندگی شما مزاج شما تعیین میکند، بدین معنی که مثلا فرد مزاج پایه گرم و خشک دارد ولی بدلیل رژیم بد غذایی غلبه مزاجی سرد و خشک سودا پیدا کرده، یا بلعکس فرد مزاجش سودا است اما به دلیل رژیم غذایی سالم توانسته مزاج خود را به غلبه گرم و تر دَم تغییر دهد و سلامت خود را تضمین کند. به همین سادگی. 


حالا چطور مزاج خودتان را تشخیص بدهید؟ 
مزاج در مرحله اول با مشخصات ظاهر فردی به راحتی قابل تشخیص است. در زیر به مشخصات ظاهری و داخلی بدن افراد با مزاج های مختلف اشاره میکنم تا بتوانید مزاج خودتان را تشخیص دهید.
مشخصات افراد مزاج گرم و تر (دَم): پوست روشن، لپ های سرخ، تعریق زیاد، پرجنب و جوش، گوارش نرمال، وزن متناسب و هیکل سالم.
مشخصات افراد مزاج گرم و خشک(صفرا): لاغر اندام، تعریق کم بدن حتی در هنگام ورزش، چاق نشدن و کمبود وزن، یبوست در دستگاه گوارش، پوست مایل به زرد رنگ و یا تیره ، صورت لاغر، اشتهای کم.
مشخصات افراد مزاج سرد و تر (بلغم): چاقی، پوست روشن، تعریق بیش از اندازه، بزاغ بیش از حد، سردی مغر و حواس پرتی، اسهال.
مشخصات افراد مزاج سرد و خشک (سودا): لاغر اندام، تعریق کم، سردی دست ها و پاها، پوست تیره و لک دار، اعصاب ضعیف، پرخاشگری، یبوست مفرط، بوی بد دهان. سرطان، و یا انواع امراض دیگر نشانه های سودا در خون است. 

پودر شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی چیست؟

این پودر که در واقع آب پنیر خشک شده به همراه گیاه افتیمون است، یک غذا و داروی اساسی برای اصلاح مزاج افراد دَم، سودا و صفرا است. این پودر با مزاج فوق العاده گرم و تر خود یک غذای کامل به شمار می آید، که هم نیاز بدن را به پروتین تامین میکند و هم با طبع گرم و تر خود کبد و خون را تصفیه میکند. 
پودر ماءالجبن به علت ملین بودن و نفوذپذیری بالا بعد از خوردن هیچ مقداری از آن دفع نمیشود، یعنی تنها غذایی که بعد از خود آن روده بزرگ شما تمام آن را جذب میکن و مدفوعی به جا نخواهد گذاشت. این خود نشان از با ارزش بودن غذا دارد. هضم ماءالجبن در 10 تا 15 دقیقه انجام میشود، یعنی مانند آب. 
خوردن ماءالجبن توسط حکیم ابو علی سینا توصیه شده، این پودر شفا بخش کلیه ها و کبد و در نتیجه کل خون بدن را تصفیه میکند. برای نتیجه گرفتن بهتر توصیه شده است که این پودر به مدت 40 روز پشت سر هم در صبح ها به صورت ناشتا به همراه آب گرم میل شود. 

پودر شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی اصلاح مزاج بیماری‌هایی مانند واریس, افسردگی, وسواس، بی‌خوابی, آکنه, حساسیت‌های پوستی مثل لک و تیرگی پوست, بوی بد دهان, یبوست مزمن, خارش, درد سیاتیک, شقاق و ... را درمان میکند و سلامت را به بدن شما هدیه میدهد، سلامتی که درمزاج گرم و تر دَم است را میتوانید به همین راحتی برای خود به ارمغان بیاورید.

حکیم ابوعلی سینا میفرمایند: غذای شما داروی شما است، و مرضی نیست که با تغذیه درست درمان نشود.

روش مصرف پودر ماءالجبن

روش استفاده از پودر شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی برای اصلاح مزاج

توصیه طب سنتی و حکیم ابوعلی سینا برای مصرف این پودر شفا بخش بدین صورت است که به مدت 40 روز میبایست به صورت ناشتا در صبح مصرف شود. 
برای این کار 2 تا 3 قاشق غذاخوری را در آب گرم حل کرده و در صبح میل کنید، توصیه شده برای سرعت نتیجه گیری و دفع سموم از بدن بهتر است که بعد از نوشیدن پودر ماءالجبن به مدت 20 تا 30 دقیقه ورزش و نرمش کنید تا بدن کمی عرق کند، عرق کردن بعد از نوشیدن باعث میشود سموم بدن به سرعت دفع شوند. 
ممکن است که بعد از مصرف شما دچار اسهال شوید که کاملا طبیعی است، به علتی که بدن قصد دارد سموم را از داخل روده دفع کند. اما در روزهای بعدی دیگر اسهال نخواهید شد بلکه به صورت نرمال دستگاه گوارش کار خواهد کرد و دیگر از یبوست خبری نیست. 
در روزهای 20 و 30 شما انرژی را در بدن خود احساس خواهید کرد، و طراوت و شادابی رو در پوست خود خواهید دید. اگر از محصول کرم صورت لوتوس پلاس برای رفع لک های خود استفاده میکنید این امر باعث میشود که لک ها و روشنی پوست با سرعت بیشتری اتفاق بیافتد و اثرات به صورت دایمی باقی بمانند. 
پودر شفا بخش و معجزه گر و  مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی توصیه میشود نه تنها به مدت 40 روز بلکه دایما مصرف شود، در این روزگار حال حاضر که تمامی غذاهای ما طبع سرد و خشک دارند، استفاده از این پودر معجزه گر شفا بخش ماءالجبن مانند تضمینی بر سلامت ما در آینده است. 

پودر معجزه گر و  شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی اصلاح مزاج

هم اکنون با کلیک برروی کلید زیر پودر معجزه گر و شفا بخش مصفای کبد ماءالجبن افتیمونی اصلاح مزاج را سفارش دهید و زیبایی و سلامتی را با مزاج برتر گرم و تر( دَم) به بدن خود هدیه دهید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید و یا سوالات پیش از خرید میتوانید با چت آنلاین ما گفتگو کنید و یا با شماره تلفن 09036979148در ارتباط باشید.

نظرات خریداران

ارسال رایگان کرم

جستجو در وبسایت

کاربران و مهمانان آنلاین

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

© 1391-1398 تمامی حقوق برای فروشگاه جمراک محفوظ است.

جستجو در سایت

Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**shaghayegh10 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****shaghayegh10** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Fatemeh75 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Fatemeh75 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****Fatemeh75** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.**Haniye** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**mmaryam86 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****mmaryam86** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.**ایماه** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Nazi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده و از بین برنده گودی و تیرگی دور چشم کاملا گیاهی لوتوس.](/shop/کرم-سفید-کننده-و-ازبین-برنده-گودی-و-تیرگی-دور-چشم-کاملا-گیاهی-لوتوس-detail)**Nazi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Nazi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم ضد آفتاب ارگانیک و گیاهی لوتوس SPF50](/shop/کرم-ضد-آفتاب-ارگانیک-و-گیاهی-لوتوس-spf50-detail)**Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**فرزاد از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****فرزاد** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.