ورود
ثبت


  • 09036979148
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

راهنمای ثبت سفارش و خرید و پیگیری محصولات

 
روش آنلاین از طریق وب سایت: که از ابتدا تا انتها کاملا آنلاین انجام میشود، با داشتن یک ایمیل میتوانید سفارش خود را در وب سایت به صورت آنلاین ثبت کنید، و همچنین میتوانید به صورت آنلاین از طریق درگاه معتبر بانکی متصل به شتاب پرداخت کنید. و یا روش پرداخت کارت به کارت و یا پرداخت نقدی درب منزل را در سبد خرید خود انتخاب کنید و سفارش را به ثبت برسانید. 
ویدیو آموزش خرید آنلاین: http://gemrock.ir/contact-us/online-purchase-tutorial
 
روش آفلاین(ثبت سفارش از طریق واتساپ، تلگرام، پیامک و...): چنانچه ایمیل ندارید تا آنلاین خرید کنید، میتوانید همینجا در واتساپ مشخصات خودتان را برای ما ارسال کنید و بنویسید که چه محصولی را میخواهید، سپس روش پرداخت را انتخاب کنید. 1-پرداخت نقدی (کارت به کارت) 2-پرداخت درب منزل
 
آدرس و مشخصات مورد نیاز برای ثبت سفارش: 
نام و نام خانوادگی گیرنده: 
آدرس پستی شامل استان،شهر،روستا خیابان و پلاک و کدپستی(درصورت وجود): 
شماره تلفن گیرنده:
________________
نکته:
در روش پرداخت نقدی چه کارت به کارت و یا چه به صورت آنلاین فروشگاه تخفیف ویژه برای شما در نظر گرفته، تا 10 درصد تخفیف برای مشتریانی که به صورت نقدی وجه سفارش را پرداخت میکنند. (حداقل مقدار تخفیف 10 هزار تومان و حداکثر 35 هزار تومان تخفیف)
 
در روش پرداخت درب منزل، تخفیفات فروشگاه شامل فاکتور نمیشود، و به علت کسورات زیاد پستی و هزینه تقریبا دوبرابری ارسال و تسویه حساب 1 ماهه اداره پست با ما، 10 هزار تومان به عنوان کسورات پستی به فاکتور ارسالی شما منظور میشود.

پیگیری سفارشات ارسال شده و زمان تحویل آنها:

سفارشات بعد از ثبت برای بسته بندی و ارسال آماده میشوند، سفارشاتی که قبل از ساعت 9 صبح ثبت نهایی شوند همان روز ارسال خواهند شد، و سفارشات ثبتی بعد از ساعت 9 ارسال آنها برای فردای آن روز خواهد شد. (روز های کاری اداری)
بعد از ارسال سفارش و تحویل آن به پست شما پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله تا پایان وقت اداری آن روز دریافت خواهید کرد که میتوانید از آن پس برای رهگیری مرسوله خود و وضعیت آن با وارد کردن کدرهگیری در سامانه https://newtracking.post.ir/ از آخرین وضعیت مرسوله خود در پست اگاه شوید.

فروشگاه سفارشات را با پست پیشتاز ارسال میکند، طبق مصوبه اداره پست تحویل مرسوله ها از زمان ارسال آنها بسته به شهر و نقطه پستی مقصد. 1 تا 5 روز زمان لازم است تا مرسوله تحویل گیرنده بگردد.
*شهر تهران و مراکز استان ها 48 تا 72 ساعت کاری.*
*شهرستان ها 3 تا 4 روز کاری.*
*روستا های کوچک 3 تا 5 روز کاری.*

 

نظرات خریداران

ارسال رایگان کرم

جستجو در وبسایت

کاربران و مهمانان آنلاین

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

© 1391-1398 تمامی حقوق برای فروشگاه جمراک محفوظ است.

جستجو در سایت

**RAbdollahi** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Motahare noraee از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Motahare noraee از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Motahare noraee از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**ebi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**ebi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**ebi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**ebi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****ebi** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****Iirak** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Pejman از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****Pejman** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****Mmmm** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.رفیعی از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**رفیعی از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**رفیعی از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**رفیعی از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****رفیعی** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.