ورود
ثبت


  • 09036979148
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خواص و تاثیرات جواهرات

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خواص و تاثیرات سنگ های زینتی:

هر جسم و ماده دارای روح و انرژی خاص خود است، شاید بعضا کسانی بگویند که چیزی به نام روح وجود ندارد. اما شخصی که به مقدار کافی از علم طبیعت و ماده میداند به این موضوع کاملا استوار است. سنگ ها جزوی است کره خاکی هستند که از نظر قدمت به پیش از پیدایش انسان برمیگردند. تمامی سنگ ها طی فرایند های فیزیکی و شیمایی طی سالیان دراز در کره زمین شکل گرفته اند. از آن گذشته تاثیرات سنگ ها برروی انسان توسط هزاران دانشمند از ابتدای تاریخ تا کنون اثبات شده.

سنگ ها و جواهرات هر کدام دارای خواص طبی، سحری و مغناطیسی هستند. دانشمندان چینی، هندی، اروپایی و ایرانی و اعراب همه بر این موضوع هم عقیده بوده اند که استفاده از جواهرات و سنگ های خاص به آنها برکت و شانس هدیه میدهد. خلاف این مضوع نیز در تاریخ ثبت شده که الماس خاصی به نام Hop Diamond برای صاحبان خود بلا و فاجعه به همراه داشته است.

در کره زمین سه نوع سنگ وجود دارد، 1 – سنگ های قیمتی 2- سنگهای نیمه قیمتی 3- سنگهای معمولی.

دسته اول و دوم علاوه بر کمیاب بودنشان و ظاهر زیبایشان که دلیلی برقیمت و ارزش آنهاست، دارای خواص خاصی نیز هستند. دسته سوم که سنگ های عادی هستند که وفور در زمین یافت میشوند.

زمانی که میگوییم هر سنگ انرژی خاصی دارد به این موضوع اشاره داریم که هر جسم و ماده حتی راکد و ثابت در داخل مولوکول های آن انرژی وجود دارد که همه و همه در یک نوسان خنثی در حال نوسان هستند. برای مثال یک ماده به ظاهر ثابت میتواند امواج رادیو اکتیو تکثیر کند که انسان را به مرگ میکشاند. و خلاف این موضوع سنگی میتواند انرژی الکترومغناطیسی خاصی به انسان وارد کند که باعث درمان و سلامت روان او شود. این مسئله توسط علم به اثبات رسیده و نقضی در این موضوع نمیباشد.


نظرات خریداران

ارسال رایگان کرم

جستجو در وبسایت

کاربران و مهمانان آنلاین

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

© 1391-1398 تمامی حقوق برای فروشگاه جمراک محفوظ است.

جستجو در سایت

Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**shaghayegh10 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****shaghayegh10** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Fatemeh75 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Fatemeh75 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****Fatemeh75** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.**Haniye** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**mmaryam86 از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****mmaryam86** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.**ایماه** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Nazi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده و از بین برنده گودی و تیرگی دور چشم کاملا گیاهی لوتوس.](/shop/کرم-سفید-کننده-و-ازبین-برنده-گودی-و-تیرگی-دور-چشم-کاملا-گیاهی-لوتوس-detail)**Nazi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Nazi از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم ضد آفتاب ارگانیک و گیاهی لوتوس SPF50](/shop/کرم-ضد-آفتاب-ارگانیک-و-گیاهی-لوتوس-spf50-detail)**Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**Someone از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)**فرزاد از nearby city خرید خود را کامل و پرداخت کرد **[کرم سفید کننده گیاهی پوست صورت لوتوس پلاس](/shop/کرم-سفید-کننده-گیاهی-پوست-صورت-لوتوس-دایمی-detail)****فرزاد** به تازگی در وب سایت ثبت نام کرده است. شما هم در وب سایت عضو شوید با کلیک برروی کلید ثبت در بالای وب سایت.