چاپ

سیستم همکاری در فروش محصولات و کرم های گیاهی و کسب درآمد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیستم همکاری در فروش محصولات و کرم های گیاهی و کسب درآمد از طریق اینترنت و در خانه:

سیستم همکاری در فروش محصولات و کرم های گیاهی و کسب درآمد از طریق اینترنت و در خانه و یا اگر به فکر کسب درآمد در کنار کار خود هستید یا اگر صرفا برای تفریح قصد دارید درآمد خود را بیشتر کنید بدون اینکه زمانی برای اینکار صرف کنید. فروشگاه جم راک پیشنهادی شگفت انگیز برای شما دارد. که با آن به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید. بدون نیاز به داشتن تجربه کاری، مهارت خاص و یا هیچ چیز دیگر، فقط کافیست که در وب سایت ما عضو شوید و این مطلب را تا آخر بخوانید.

فروشگاه جم راک هم در زمینه آرایشی و بهداشتی سنتنی و هم در زمینه جواهرات فعالیت دارد. با وجود اینکه فروشگاه اینترنتی شرکت جم راک به تازگی شروع به کار کرده ولی استقبال خوبی از اولین محصولات گذاشته شده برروی وب سایت به عمل آمده.

به منظور آماده سازی بستری برای کسب درآمد و گسترش فروشگاه در فضای مجازی شرکت جم راک قصد دارد که سیستم همکاری در فروش را به صورت آزمایشی برروی یکی از پر فروش ترین محصولات یعنی کرم سفید کننده لوتوس اجرا کند.

سیستم همکاری در فروش یا Affiliate Marketing چیست:

روش نوین همکاری در فروش یا Affiliate Marketing یکی از راهکارهایی است که منجر به سود دو طرفه می شود. به این معنی که هم واسط کسب درآمد می کند و همچنین عامل اصلی به فروش بیشتر می رسد. در این سیستم شما کافیست در وب سایت ما ثبت نام کنید و مراحلی را که در ادامه گفته میشود انجام دهید. سپس ما به شما یک لینک اختصاصی میدهیم، از آن پس شما میتوانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید. بدین صورت که محصول مذکور را به دوستان، خانواده و خویشان خود معرفی میکنید و یا این که محصول را در کانال تلگرام و یا گروه خود قرار میدهید و به مشتریان خود لینک اختصاصی خود را میدهید. بدین صورت مشتریان وارد وب سایت میشوند و خرید خود را انجام میدهند. بلافاصله بعد از تکمیل خرید توسط مشتری ای که شما معرفی کرده اید کمیسیون فروش در پنل کاربری شما لحاظ میشود. و بعد از رسیدن به حد نصاب با درخواست شما به حساب بانکیتان به صورت کلی و نقدا واریز خواهد شد. به همین سادگی. 

چرا همکاری در فروش با جم راک:

 پاسخ بسیار سادست، زیرا محصولی که جم راک برای این نوع فروش در دسترس شما قرار داده، محصولی است بسیار پر فروش و پر طرفدار. و ساده تر اینکه فروش این محصول میتواند از خانواده و یا حتی خود شخص شروع شود. 

برای مثال فرض کنید شما این محصول را برای همسر و یا مادر خود میخرید، درست بعد از یک هفته استفاده از این محصول، دوستان همسر و مادرشما سراغ این محصول را به شدت از خانواده شما خواهند گرفت. بعد شما در اینجا درآمد اصلیتان آغاز میشود. به همین سادگی. 

فرصت بسیار استثنایی برای کسب درآمد در پیش روی شماست، نه نیازی به بازاریابی دارید و نه نیازی به ترک منزل و یا محیط کارتان. تمامی کارها آنلاین انجام خواهد شد. و شما به براحتی متوانید کسب درآمد کنید. 

همچنین فروشگاه جم راک 3 پلن و سطح برای همکاران در نظر گرفته که میزان سودهی شما را بیش از پیش زیاد میکند. برای مثال در سطح طلایی از هر خرید شما 30 درصد سود خواهید کرد. یعنی مانند یک فروشنده در یک فروشگاه. 

با حسابی ساده اگر شما 100 عدد کرم به اقوام خود بفروشید به راحتی با فروش محصول مذکور (درحال حاضر کرم سفید کننده لوتوس پلاس) به قیمت 385 هزار تومان. در سطح طلایی 30 درصد سود برروی هر فروش خواهید داشت. 30 درصد 385هزار تومان میشود 115 هزارتومان ضرب در 100 مساوی با 11 میلیون و پانصد هزار تومان سود در کمتر از مدتی که فکرش را بکنید بدون هیچ گونه درسر و بدون بازاریابی. 

چرا فروش این محصول راحت است؟ زیرا خود این محصول برای خود بازاریابی میکند و شما حتی نیازی ندارید که در موردش تبلیغی انجام دهید. بازاریابی ویروسی یعنی فردی مستقیما با دیدن تاثیر کرم برروی فرد مصرف کننده خواهان خرید این محصول خواهد شد. بدون اینکه حتی شما دهان به سخن بگشایید. 

فروش راحت و بی درسر، بدون نیاز به بازاریابی. سود دهی بسیار بالا. 

سیستم همکاری در فروش محصولات و کرم های گیاهی

 

شروع همکاری در فروش با شرکت جم راک:

حال که با این سیستم فروش آشنا شده اید. با ما همراه باشید، پیشنهادات شگفت انگیزی برای شما داریم.

شرکت جم راک به صورت آزمایشی پر فروش ترین و پر طرفدارترین محصول خود یعنی کرم سفید کننده ارگانیک لوتوس پلاس را در این سیستم برای همکاران فروش قرار داده است. برای شروع و اطلاع از قوانین مراحل زیر را به ترتیب مطالعه کنید.

فروش و میزان کسب درآمد:

سیستم فروش و کسب درآمد ما در سه سطح به همکاران خدمات ارایه میدهد. هر یک از سطوح برای کاربران درصد معینی از کمیسیون را خواهد داشت.

سطح برنزی: این سطح شامل فروشنده گانی است که فروش موفقشان از لینک اختصاصی خود زیر 10 عدد بوده. کمیسیون این سطح 10 درصد در هر فروش است.

سطح نقره ای: این سطح شامل فروشنده گانی است که فروش موفقشان از لینک اختصاصی خود بالای 20 عدد بوده. کمیسیون این سطح 15 درصد در هر فروش است.

سطح طلایی: این سطح شامل فروشنده گانی است که فروش موفقشان از لینک اختصاصی خود بالای 50 عدد بوده. کمیسیون این سطح 20 درصد در هر فروش است.

 

فروش و میزان کسب درآمد به عنوان واسطه فروش مستقیم:

 اگر سالن دارید، یا قصد فروش مستقیم محصولات  توسط خودتان را دارید و نه وب سایت ما، میتوانید به عنوان واسطه فروش با ما همکاری کنید، در این نوع همکاری شما به طور مستقیم خودتان سفارش میدهید و خودتان پخش میکنید، 

در این نوع همکاری، تخفیفات همکاری ویژه برای سفارشات شما مبذول میشود، که بسته به تعدادی که خریداری میکنید طبق جدول زیر است.

  1. سفارش زیر 10 عدد شامل 15 درصد تخفیف همکاری میشود.
  2. سفارش بین 10 تا 20 عدد شامل 20 درصد تخفیف است.
  3. سفارشات بیشتر از 20 تا و بالاتر شامل 25 درصد تخفیف میشود.

, , ,